OFFICIÁLNY WEB KLUBU
Spišskí Rytieri

Spišskí Rytieri sa vracajú do boja!!!

Po 14-tich dňoch sa Rytieri vracajú na palubovky. Čakajú nás tri ťažké zápasy v priebehu jedného týždňa. Zajtra cestujeme na „horúcu“ bratislavskú pôdu, kde nás o 18.00 preverí Inter s vynikajúcim dirigentom hry Lopezom. V sobotu sa predstavíme doma proti nebezpečným trojkovým sniperom z Handlovej a ďalšiu stredu budeme tasiť meče v Levickej aréne proti Patriotom, ktorí už dúfam budú po Covid prestávke v poriadku. Držte nám prsty.

3.2.2021 – INTER BRATISLAVA vs SPIŠSKÍ RYTIERI

6.2.2021 – SPIŠSKÍ RYTIERI vs MBK HANDLOVÁ

10.2.2021 – PATRIOTI LEVICE vs SPIŠSKÍ RYTIERI

Naozaj si všetci v klube nesmierne vážime priazeň každého z vás a preto by sme vás radi opäť poprosili o pomoc. Keďže Corona a vládne nariadenia nám neumožňujú vzájomný kontakt a nám je veľmi ľúto, že vás nemôžeme privítať na našich zápasoch, tak je tu stále možnosť zakúpiť si VIRTUÁLNU VSTUPENKU na každý zápas Rytierov a takto pomôcť klubu, zaslaním dobrovoľnej sumy na náš transparentný účet SK65 0200 0000 0018 8314 4458. Ďakujeme

Za všetky príklady takejto pomoci a vzťahu fanúšika a klubu, by som rád vyzdvihol jeden. Veľké ďakujeme patrí TOMÁŠOVI PREDNÉMU, ktorý si doposiaľ kúpil virtuálnu vstupenku na každý zápas Rytierov a takto podporuje klub. Tomášovi z vďaky posielame balíček klubových predmetov. My všetci sme Spišskí Rytieri.

NOVEJŠA DO TEHO