OFFICIÁLNY WEB KLUBU
Spišskí Rytieri

Prvým Rytierom v novej sezóne je Adam Antoni.

Adam Antoni zostáva Rytierom

Káder Spišských Rytierov sa po majstrovskej sezóne začína pomaly rysovať. Na trénerskú stoličku zasadol skúsený Štefan Svitek, k dispozícii bude mať aj naďalej Adama Antoniho.

Jeden z najlepších slovenských smečiarov bavil svojimi kúskami fanúšikov Rytierov aj v predchádzajúcom ročníku. Dvadsaťšesťročný krídelník naskočil do 47 zápasov, priemerne si v nich pripísal na svoje konto 5,9 bodu a 2,3 doskoku. Antoni rozšíril svoju zbierku úspechov o ďalší Slovenský pohár (prvý získal s Prievidzou v roku 2020) a prvýkrát vo svojej basketbalovej kariére sa tešil zo zisku titulu majstra Slovenska.

V drese „Novejši“ bol Adam pri všetkých podstatných udalostiach, teraz zostáva Rytierom aj po vysoko ocenenom zisku double.  Spokojnosť netají ani generálny manažér Spišských Rytierov: „Som naozaj veľmi rád, že Adam zostáva v Spišskej aj v novej sezóne a dodržal zmluvu, ktorú sme mali uzavretú. Mal som mierne obavy, či nepríde pre neho ponuka, ktorá by bola zaujímavejšia po veľmi vydarenej DOUBLE sezóne. Snažíme sa udržať aspoň niektorých hráčov z minulej sezóny a Adam je prvým z nich, čo ma nesmierne teší“

Pokračujúci člen Spišskej Novej Vsi sa v lete dostal do širšieho zoznamu nového reprezentačného trénera Olega Meleščenka pred druhým kolom predkvalifikácie majstrovstiev sveta 2023 a pred pár dňami sa stihol aj oženiť. Srdečne blahoželáme!!!

Autor: www.basketliga.sk