OFFICIÁLNY WEB KLUBU
Spišskí Rytieri

Nezmyselné podmienky, diváci sa na zápas nanešťastie nedostanú!!!

NÁVRAT DIVÁKOV JE V SÚČASNEJ PODOBE NEREALIZOVATEĽNÝ

Keď v pondelok obletela Slovenskom správa, že diváci sa v obmedzenom počte môžu vrátiť na tribúny, potešili sme sa my a určite aj všetci športoví fanúšikovia.

Po prečítaní si podmienok návratu na štadióny a do hál sme však rýchlo vytriezveli.

Rozumieme už samozrejmým opatreniam, ako sedenie v každom druhom rade, rozostupy pri príchode do haly, prekryté horné dýchacie cesty, zákaz konzumácie jedál či nápojov.

Rozumieme aj obmedzenej kapacity dejísk hromadných podujatí na 25 % z celkovej
kapacity a maximálne 1000 osôb v interiéri.

Ale nerozumieme tzv. dvojitému testovaniu. Ak chcete totiž navštíviť hromadné podujatie ako divák, musíte sa preukázať aj negatívnym PCR testom nie starším ako 36 hodín a takisto nie starším ako 12 hodinovým negatívnym výsledkom antigénového testu.

Dobre vieme, že PCR pre samoplatovcov sa neponúkajú všade, ich cena sa pohybuje od 50 do 70 eur a na výsledok sa niekedy čaká aj tri dni.

Vážení športoví priatelia,

od začiatku sezóny sa snažíme rôznymi cestami dať najavo, že naši fanúšikovia sú dôležitou súčasťou tejto značky a veľmi si vážime vašu priazeň. Za daných podmienok však považujeme uskutočniť hromadné podujatie – domáci zápas – za účasti divákov za nerealizovateľné a finančne neefektívne riešenie.

Na druhej strane, sme si vedomí obrovskej chute niektorých z vás vidieť konečne na vlastné oči Spišských Rytierov. Preto sme sa rozhodli vyjsť vám v ústrety a v prípade záujmu jednotlivcov zúčastniť sa na domácom zápase vo Svite a ich akceptovaní všetkých epidemiologických podmienok, kontaktujte generálneho manažéra klubu Michala Búzu: 0905 702 508.

Ďakujeme všetkým za priazeň. Veríme, že Úrad verejného zdravotníctva prehodnotí nastavené podmienky a čoskoro sa spolu vidíme v hale.

NOVEJŠA DO TEHO.