OFFICIÁLNY WEB KLUBU
Spišskí Rytieri

Napriek inflácii CENY PERMANENTIEK NEZVYŠUJEME!

Hoci všade navôkol cítiť zdražovanie a rast cien, vedenie Spišských Rytierov sa snaží vyjsť v ústrety svojim fanúšikom tým, že nezvyšuje ceny permanentiek v porovnaní s minulým ročníkom.

To znamená, že aj pre sezónu 2022/2023 budú k dispozícii:

  • permanentka KLASIK na domáce zápasy základnej časti Niké SBL za 70 eur
  • permanentka ZĽAVNENÁ pre ŤZP, dôchodcov nad 65 rokov a študentov s platnou ISIC kartou za 40 eur
  • permanentka VIP na všetky domáce stretnutia (t. j. príprava, základná časť, play-off, Alpsko-jadranský pohár) + vstup do VIP priestorov klubu + tričko a kľúčenka zdarma za 250 eur

„Sme veľmi radi, že v tomto náročnom období môžeme našim fanúšikom ponúknuť aj dobré správy. Ceny permanentiek sa nám podarilo udržať na dostupnej úrovni, čo dáva všetkým priaznivcom spišskonovoveského basketbalu príležitosť stať sa povestným 6. hráčom. Verím, že sa všetci spolu uvidíme aj v novej sezóne a zakričíme si NOVEJŠA DO TEHO,“ povedal generálny manažér Spišských Rytierov Michal Búza. Zároveň potvrdil, že deti do 12 rokov majú bezplatný vstup na domáce zápasy!

Permanentky sú už pripravené. Stačí, keď nám napíšete správu na Facebook / Instagram alebo pošlete e-mail na snv.extraliga@gmail.com prípadne kontaktujte priamo GM klubu Michala Búzu SMS správou na číslo 0905 702 508.

Ďakujeme, že pomôžete klubu!