OFFICIÁLNY WEB KLUBU
Spišskí Rytieri

Čo sa vám spája so Spišskými Rytiermi? Víťazstvo, rodina či najlepší tím

V rámci prieskumu o brandingu (značke) klubu sme sa opýtali tých najpovolanejších – našich followerov na Instagrame (fanúšikov) –, čo im prvé napadne, keď počujú Spišskí Rytieri.

Teší nás, že sme dostali desiatky reakcií (spolu takmer 53).

Najčastejšie padali slová ako basketbal, výhra, odhodlanie, adrenalín bojovnosť, hrdosť, radosť, rodina, emócie či fantastické spomienky. Reagovali ste aj označeniami konkrétnych hráčov: napríklad Patricka McGlynna, Michala Baťku, Michala Jasečka či Juraja Kotríka.

Potešili frázy ako „dominantný slovenský basketbalový klub“, „klub, ktorý vyhráva“, „perfect team, každý jeden zápas úžasný“, „perfektný basketbalový tím so skvelým trénerom a najlepším kapitánom“.

Často sa vám názov nášho tímu spája aj s bojovnými pomenovaniami ako „meč“, „rytier“, „brnenie“ či „králi“. V tejto súvislosti sme dostali aj jeden nazvime to vtipný trashtalk: „Popravde, nejaká skupina, ktorá vystupuje na hrade.“

Jednému fanúšikovi sa nepozdávalo, že naši hráči nemajú menovky na domácich zápasoch.

Celkovo však jednoznačne prevýšili pozitívne hodnotenia a reakcie – spomínajúce našu halu alebo náš fanklub. Z tých milo-vtipných ešte vyberáme: „Michal Fusek, ako bol na mňa drzý a ešte prvé miesto v tabuľke.“; resp. „najlepší tím po Patriotoch“.

Sme radi, že aj vaše reakcie potvrdzujú, že sme za necelé tri roky vytvorili zo Spišských Rytierov tak súdržnú basketbalovú komunitu ako aj rozvíjajúcu sa značku úspechu. Chceme v tom pokračovať. Ďakujeme, že pri nás stojíte a podporujete nás.

AUTOR: Róbert Buček